Sąlygos ir nuostatos

Bendrosios naudojimo ir pardavimo sąlygos

 

TAIKYMAS

Šios bendrosios taisyklės ir sąlygos (" Sąlygos ") taikomos:

a) bet kokios informacijos, paveikslėlių, dokumentų ir/ar kitų paslaugų naudojimą šiose Europos internetinėje  „Graveris.com“ ir skirtingose ​​jų versijose („Svetainė“); ir

b) „Graveris.com“ prekės ženklo produktų pirkimas Svetainėje.

 

SVETAINĖS NAUDOJIMOSI SĄLYGOS

1. Duomenų privatumas

Visi asmens duomenys yra tvarkomi konfidencialiai, o jūsų teisės į pagrįstų rūpesčių apsaugą laikomasi griežtai laikantis teisės aktų reikalavimų. Norėdami gauti daugiau informacijos, žr. mūsų privatumo, saugos ir slapukų politiką.

 

2. Atsakomybės už išorines nuorodas pašalinimas

Svetainėje gali būti pateikiamos nuorodos į išorines interneto svetaines. „Graveris.com“ šiuo dokumentu aiškiai pareiškia, kad neturi jokios įtakos susietų puslapių išdėstymui ar turiniui ir aiškiai atsiriboja nuo visų trečiųjų šalių nuorodų puslapių turinio. «Graveris.com» neprisiima atsakomybės už interneto svetainių, kuriose pateikiamos nuorodos į šią svetainę arba kurios yra iš jos pateiktos, naudojimą ar turinį. Mūsų privatumo, saugumo ir slapukų politika netaikoma jokiam jūsų asmens duomenų rinkimui ir tvarkymui tokiose išorinėse svetainėse ar per jas. Ši deklaracija taikoma visoms rodomoms nuorodoms ir visam puslapių, į kuriuos nukreipia nuorodos, turiniui.

3. Informacija Svetainėje

Svetainėje pateikta informacija yra skirta tik bendriems informaciniams tikslams ir nėra patarimas. Nors „Graveris.com“ savo Svetainę sukūrė kruopščiai, joje esanti informacija, tekstai, dokumentai, grafika, filmai, muzika ir/ar kitos paslaugos/informacija gali turėti klaidų arba būti kitaip neteisinga ar neišsami. «Graveris.com» negarantuoja, kad svetainėje ir (arba) informacijoje nėra klaidų, defektų, kenkėjiškų programų ir virusų arba kad svetainė ir (arba) informacija yra teisinga, atnaujinta ir tiksli.

«Graveris.com» nėra atsakinga už jokią žalą, atsiradusią dėl Svetainės naudojimo ar negalėjimo ja naudotis, įskaitant žalą, atsiradusią dėl kenkėjiškų programų, virusų arba bet kokios tokios informacijos ar Svetainės neteisingumo ar neišsamumo, nebent tokia žala atsirado dėl bet koks „Graveris.com“ tyčinis nusižengimas arba didelis neatsargumas.

„Graveris.com“ taip pat neatsako už žalą, atsiradusią dėl elektroninių ryšių priemonių naudojimo (arba negalėjimo jomis naudotis) su šia svetaine, įskaitant (bet tuo neapsiribojant) žalą, atsiradusią dėl elektroninių ryšių pristatymo gedimo ar vėlavimo. , trečiųjų šalių arba kompiuterių programų, naudojamų elektroniniams ryšiams ir virusų perdavimui, perėmimas ar manipuliavimas elektroniniais ryšiais.

4. Intelektinė nuosavybė

Visi Svetainėje naudojami prekių pavadinimai, logotipas, produktų pavadinimai ir pavadinimai yra «Graveris.com» arba trečiųjų šalių prekių ženklų ar prekių pavadinimų savininkų prekių ženklai arba prekių pavadinimai. Jums neleidžiama naudoti ar atgaminti tokių prekių ženklų, logotipų ar prekių pavadinimų, nes tai gali pažeisti savininko teises.

Visas svetainės dizainas, tekstai, dokumentai, filmai, muzika ir (arba) kitos paslaugos bei jų pasirinkimas ir išdėstymas, taip pat visos programinės įrangos rinkiniai, pagrindiniai šaltinio kodai, programinė įranga ir visa kita šioje svetainėje esanti medžiaga priklauso „Graveris.com“ ir /arba jos tiekėjai ir subrangovai.

Jums leidžiama tik elektroniniu būdu kopijuoti ir spausdinti spausdintomis Tinklalapio dalimis tiek, kiek tai būtina norint pateikti užsakymą arba naudoti svetainę kaip apsipirkimo šaltinį. Jums neleidžiama kitaip naudoti šioje svetainėje esančios informacijos ir medžiagos, įskaitant atgaminimą kitais nei aukščiau paminėtais tikslais, keitimą, platinimą ar pakartotinį publikavimą. Jei norite naudoti medžiagą ar informaciją iš šios svetainės, jums reikia išankstinio raštiško sutikimo.

5. Privatumo, saugumo ir slapukų politika

«Graveris.com» renka ir tvarko Svetainės lankytojų asmens duomenis pagal privatumo, saugumo ir slapukų politiką.

6. Neprašytos idėjos

Jei šioje svetainėje paskelbsite nepageidaujamas idėjas ir (arba) medžiagą, kurią sudaro tekstai, vaizdai, garsai, programinė įranga, informacija ar kita (Medžiaga), arba išsiųsite jas „Graveris.com“ el. paštu ar kitu būdu, mes Turime teisę naudoti, kopijuoti ir (arba) komerciniais tikslais naudoti tokią Medžiagą iki galo ir nemokamai, todėl nesame įsipareigoję laikytis konfidencialumo įsipareigojimų, susijusių su tokia medžiaga.

Jūs atlyginate „Graveris.com“ nuo visų veiksmų, pretenzijų ir įsipareigojimų, kuriuos patyrėme, patyrėme ar patyrėme dėl Medžiagos naudojimo ir (arba) eksploatavimo, pažeidžiančios bet kurios įmonės (intelektinės nuosavybės) teises, ir atleidžiate ją nuo žalos. trečiajai šaliai ar kitaip neteisėtai trečiosios šalies atžvilgiu.

 

PARDAVIMO SĄLYGOS

1. Tinkamumas

Užsisakyti galite kaip registruotas vartotojas arba svečias. Norint pateikti užsakymą, jums reikia el. pašto adreso, o jums gali tekti nustatyti savo naršyklę taip, kad ji priimtų ir slapukus, ir iššokančius langus, kad galėtumėte naudotis visomis svetainės funkcijomis, įskaitant produktų įtraukimą į pirkinių krepšelį ir pateikimą. .

2. Užsakymas

Svetainėje siūlomi produktai yra pasiūlymas pirkti prekes iš «Graveris.com» remiantis svetainėje pateiktais duomenimis.

Visos nurodytos kainos yra EUR sumos su pridėtinės vertės mokesčiu. Užsakymai ir pristatymai galimi visame pasaulyje. Jei „Graveris.com“ negalės įvykdyti užsakymo, „Graveris.com“ jus informuos kuo greičiau. Užsakymai priimami tik buitiniams įprastais kiekiais.

Kai pateiksite užsakymą, atsiųsime jums el. laišką, patvirtinantį užsakymo gavimą. Tai nereiškia, kad priėmėme jūsų užsakymą. Mūsų užsakymo priėmimas įvyksta tada, kai prekės jums išsiunčiamos – atsiųsime el. laišką, patvirtinantį, kad prekės išsiųstos.

Svetainėje esantys produktai yra sandėlyje ir yra paruošti siuntimui. Galime turėti problemų dėl klientų, tuo pačiu metu užsakančių produktus. Kai negalime išsiųsti jau užsakytos prekės, galime atšaukti tą jūsų užsakymo dalį ir jums bus grąžinta arba nebus atitinkamai apmokestinta. Labai stengiamės, kad atsargų lygis būtų kuo tikslesnis. Kartais gali atsirasti klaidų. Mūsų internetinė kolekcija yra reguliariai pildoma, todėl verta reguliariai apsilankyti pas mus.

Atkreipkite dėmesį, kad mes negalime atlikti ar priimti jokių pakeitimų (adresas, dydis, spalva), kai jūsų užsakymas bus pateiktas.

Visų Svetainėje pateiktų užsakymų įvykdymas priklauso nuo užimtumo. Mes aiškiai pasiliekame teisę nepriimti jūsų užsakymo dėl bet kokios priežasties. Mes taip pat pasiliekame teisę atšaukti užsakymą raštu pranešdami jums toliau nurodytomis situacijomis (neapribojant), neprisiimdami atsakomybės už jokią žalą ar išlaidas, išskyrus bet kokios sumos, gautos iš jūsų, susijusios su mūsų atšauktu užsakymu, grąžinimą:

– Prekės nėra

– Jūsų atsiskaitymo informacija neteisinga arba jos negalima patikrinti

– Jūsų užsakymą mūsų apsaugos sistemos pažymėjo kaip neįprastą užsakymą arba užsakymą, dėl kurio galima sukčiauti

– Jei taikoma, jūsų banko pavedimas negaunamas per 5 darbo dienas nuo užsakymo patvirtinimo

– Negalėjome pristatyti Jūsų nurodytu adresu

– Dėl nuo mūsų nepriklausančių aplinkybių ar įvykių.

3. Apmokėjimas

Mokėjimo būdas

Už prekes galite mokėti kreditine kortele (MasterCard, Visa, American Express), PayPal, PaySera ir kitomis priemonėmis, kurios gali būti taikomos jūsų šalyje.

Duomenų patikrinimas

Mokėjimo proceso metu «Graveris.com» gali atlikti kredito patikras. Atsižvelgdamas į tai, „Graveris.com“ gali pakeisti, koreguoti arba atmesti užsakymą ir (arba) pasirinktą mokėjimo būdą. Daugeliu atvejų «Graveris.com» pasiūlys jums galimybę pasirinkti kitą mokėjimo būdą. Mūsų klientų aptarnavimo komanda nebus informuota apie kredito patikrinimų rezultatus.

Jūsų bendra kaina

Į galutinėje apmokėjimo ekrane nurodytą bendrą kainą įskaičiuoti mokesčiai ir siuntimo išlaidos. Ši kaina bus įrašyta Užsakymo patvirtinime. Jei mokate kreditine kortele, visa užsakymo suma bus nurodyta banko ataskaitoje.

Kainų pokyčiai

Prekių kainos bus nurodytos Svetainėje. Kainos kartais gali keistis, tačiau pakeitimai neturės įtakos jokiam užsakymui, kurį patvirtinome Užsakymo patvirtinime.

4. Pristatymas

Paprastai pristatymo laikas yra nuo 1 iki 2 darbo dienų nuo užsakymo išsiuntimo.

5. Nuosavybės teisės išlaikymas

Prekės lieka «Graveris.com» nuosavybe iki visiško apmokėjimo.

6. Grąžinimas ir atšaukimas

Sugedusių gaminių grąžinimas

Technologinis procesas leidžia nedidelius defektus, įbrėžimus, bet jei jie yra mažesni nei 0,5 mm gylio ir 5 mm ilgio. Jei šie trūkumai yra didesni ir padaryti „Graveris.com“, prekę galima grąžinti. Klientas turi susisiekti su mumis šiuo el. paštu – defect@graveris.com

Kitu atveju mūsų pagaminta prekė yra atskiros prekės, tai reiškia, kad jei jūs pateikiate užsakymą ir padarėte kokių nors klaidų pavadinime ar datose, kurias norite išgraviruoti ant prekės, „Graveris.com“ atliks užsakymą, o mes negalėsime. jūsų užsakymo pakeitimai. Ir tokios prekės grąžinti negalima.